Pracownia Myśli - Gabinet Psychoterapii - Martyna Borkowska

Konsultacje Online

Poradnictwo psychologiczne on – line powstało z myślą o wszystkich osobach borykających się z trudnościami osobistymi, które szukają dla siebie pomocy i wsparcia. Oferta skierowana jest do osób, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem/specjalistą w swoim najbliższym otoczeniu, oraz tych, którym o swoich problemach łatwiej jest pisać niż mówić. Pomoc psychologiczna on-line w tym konsultacje i psychoterapia przez Skype nie zastąpią osobistego kontaktu z psychoterapeutą. Jednak w niektórych przypadkach konsultacja on-line może być wystarczająco dobrym substytutem konsultacji w gabinecie, zwłaszcza gdy tryb życia, miejsce zamieszkania lub pracy, przebywanie po za granicami kraju i brak znajomości języka uniemożliwiają osobistą wizytę w gabinecie.

Decydując się na kontakt ze mną on – line możesz liczyć na poradę, wsparcie i udzielenie informacji dotyczących zgłaszanego problemu. Poprzez Skype i pocztę mailową podejmę z Tobą rozmowę dotyczącą Twoich trudności i problemów, które przeżywasz w danym momencie.

Na konsultację przez Skype należy umówić się wcześniej pisząc do mnie na powyższy e-mail. Po ustaleniu daty i godziny konsultacji, przed jej rozpoczęciem należy dokonać podanej w e-mailu wpłaty.